Персональний Помічник – це унікальний сервіс, який забеспечить Вас та Ваших близьких турботою та піклуванням у всіх сферах життя, а так само надасть допомогу при винекненні проблем!

До переліку основних послуг програми підключені такі сервіси: інформаційна та організаційна допомога, медична допомога, юридична допомога, виклик майстара (сантехник, електрик, токар та інші), аварійне відкриття дверей, транспортування речей та багато інших (для детального розгляду програми - перейдіть за посиланням: "Персональний Помічник.pdf").

Персональний Помічник – це сервіс, яким зможе користуватися будь хто, не зважаючі на пол, вік, чи місто проживання! Всі процеси, починаючи від замовлення та доставки - зручні та зрозумілі.

Замовлення - просто звернувшись до нашої компаніі по зручному для Вас канал зв'язку:
  • Стандартні Контакти: оформити замовлення через сайт, зателефонувати за контактним номером, або направити E-mail.
  • Нові Контакти: Viber, Facebook, Messenger, Telegram.
Доставка - цей процес починаэться ще в момент оформлення замовлення, коли проводиться уточнення Вашої адреси. Після цього Ви чекаєте курьера, який приїде до Вас та вручить пакет з сервісною картою.

Після проведення активації картки - достатьньо лише набрати номер call-центру, який вказаний на карті і Ви отримаєте кваліфіковану допомогу з любого питання, а також вирішите всі побутові проблеми. Все це працює у форматі 24/7 (цілодобово), по всій территорії України та 365 днів на рік! Забезпечити себе та близьких ексклюзивним сервісом та додатковим захистом, ще і на цілий рік - це просто! Замовляйте "Персональний Помічник" для своєї сім'ї, або на подарунок для родичів, друзів, колег та партнерів по роботі...

Лише один дзвінок - Персональний Помічник вже поряд з Вами!


Детальний опис програми: "Персональний Помічник.pdf"

Картка ПОМІЧНИК
Перелік основних сервісів програми:Інформаційна та організаційна допомогаВиклик майстара: санте..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)