CarPro - це сервіс, який дозволяє водієві сконцентруватися та впевнено керувати автомобілем, не турбуючись про проблеми, які можуть трапитися в дорозі... і не важливо де може підстерігати небезпека - CarPro охоплює всю територію України та більшість країн Центральної та Східної Європи!

Щоб не сталося: пошкодили колесо, не заводиться автомобіль, несподівано закінчилося паливо, а до найближчої заправки 10 км - всі види допомоги будуть надані миттєво, а Ви заощадите час, кошти і свої нерви!

Програма CarPro, не тільки технічна допомога в дорозі - це Ваш особистий помічник в будь-яких питаннях автомобільного світу. Підтримка пропонується, коли мова йде про підбір СТО, шиномонтажу, автомийки та інших сервісів для автомобіліста. Якщо у Вас є питання щодо пошуку запчастин - це просте завдання для наших фахівців: знайдемо, замовимо, допоможемо з доставкою!

А що, якщо ключі зачинилися в автомобілі, необхідно розміщення в готелі, або надання автомобіля на заміну, чи репатріація пасажирів і автомобіля - для власників сервісної програми CarPro це вирішується за кілька хвилин. Для цього не потрібно «гуглити» і годинами шукати відгуки інших водіїв - просто один дзвінок по карті CarPro і будь-яка проблема, або питання будуть взяті до уваги - рішення будуть надані негайно!

CarPro - це комплекс сервісів допомоги автомобілісту в будь-якій ситуації, вдома чи закордоном - цілодобово, 365 днів на рік!


Картка CarPRO Standart
1.Безкоштовна евакуація автомобіля з місця ДТП2.Запуск авто від стороннього джерела живлення3.Достав..
Картка CarPRO Basic
350.00 грн.
1. Безкоштовна евакуація автомобіля з місця ДТП2. Запуск авто від стороннього джерела живлення3. Дос..
Картка CarPRO Premium
1500.00 грн.
1.Евакуація автомобіля з місця поломки або ДТП2.Запуск авто від стороннього джерела живлення3.Достав..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)